کتابخوان Cover Image
کتابخوان Profile Picture
کتابخوان
@ketabkhaan
انتخاب دسته
هنري، فرهنگي، اجتماعي
ترجمه کردن   حدود 3 سال

نام کتاب :عطش
نویسنده : هیئت تحریریه موسسه فرهنگی مطالعاتی شمس الشموس
خلاصه کتاب : کتاب عطش شامل شرح احوال و زندگینامه عارف بی‌ بدیل و صاحب مقام تشرف، حضرت آیت الله سید علی قاضی (ره) و نیز دستورالعمل های اخلاقی و سیر و سلوکی او است، سخن درباره عالمی است فقیه و عارفی است عظیم که از بحر عشق و معرفت و توحید گوهرها در کف داشت و این تنها شاگردان او بودند که توانستند در نور چنین گوهری مست و حیران شوند. هر چند که آن ها نیز هر کدام به قدر سعه وجودشان بهره ها بردند و قاضی به آن ها هم می گفت: "به شما هم کامل ندادم".
بخش کوچکی از این کتاب زیبا :
کرامت قاضی کور را بینا کردن و بیمار را شفا دادن نبود که کرامتش زنده کردن دل‌ها بود، احیای قلب‌ها بود. او مرده زنده نمی‌کرد بلکه دل‌های مرده را حیاتی نو عطا می‌کرد. او کور را مداوا نمی‌کرد بلکه چشم دل‌ها را بصیرت می‌بخشید و کار او درمان دردها نبود بلکه احیای دردی بی‌درمان بود که: درد عشق است و جگرسوز دوایی دارد…"


دوستان و همراهان عزیز امیدوارم از مطالعه ی این کتاب گرانبها کمال استفاده را ببرید.

لینک دانلود :
http://fazza.ir/2t/عطش_-_سيد_علي_قاضي.pdf

image
ترجمه کردن   حدود 3 سال

نام کتاب : هیپنوتیزم و چار
نویسنده : شعبان طاووسی (کابوک )
خلاصه کتاب : .چار به معنی چله آب روزه می‌‌باشد .در این کتاب چار یکی‌ از راهای خود درمانی شناخته شده است.نویسنده در این کتاب نشان می‌‌دهد افراد زیادی به بیماریهای روحی‌ و جسمی‌ فراوانی گرفتار شده ا‌ند که با امساک از غذا و اکتفا به آب در ۴۰ روز سلامتی و نشاط خوبی‌ را به دست آورده ا‌ند . نویسنده با استفاده از خود هیپنوتیزم بارها موفق به انجام چار می شود و تمامی مراحل این موفقیت را بطور روزانه برای خواننده کتاب تشریح می‌‌دهد . این کتاب به وسیله خود هیپنوتیزم در سطح بالا به شما می‌‌آموزد برای دست یابی به قدرت‌های روحی‌ و غلبه بر جسم و کنترل روح چطور و چگونه اقدام نمایید .

image
ترجمه کردن   حدود 3 سال

نام کتاب : خود هیپنوتیزم
نویسنده : شعبان طاووسی (کابوک )
خلاصه کتاب : کتاب خود هیپنوتیزم یکی از آثار آقای کابوک می باشد که در این کتاب با بیانی شیوا و آسان کلیه مسائل و آموزشهای خود هیپنوتیزم را به علاقمندان آموزش می دهد. در این کتاب شما هیپنوتیزم را به روشهای مختلف از جمله آموزش هیپنوتیزم به روش اروپایی، آمریکایی آموزش داده می شود.در ابتدای کتاب نوشته؛ زندگی شما به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت اول متعلق به زمان قبل از مطالعه کتاب خود هیپنوتیزم و قسمت دوم متعلق به زمانی می شود که این کتاب را مطالعه کرده اید. چون تکنیک ها و روشهاییکه شما از طریق مطالعه این کتاب می آموزید روش نوینی را پیش روی شما قرار می دهد.

image